انتشارات آذرفر از سال ۱۳۹۵ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و تاکنون افتخار این را داشته است که با اساتید دانشگاه ها، نویسندگان کودک، متخصصان حوزه های مختلف، شاعران و نویسندگان بسیاری از سرتاسر ایران و برخی کشورهای خارج از ایران نیز همکاری داشته باشد و بیش از 1000 عنوان کتاب را به زبان های مختلف فارسی، انگلیسی، عربی، کردی به چاپ برساند. نویسندگان ما توانسته اند با صرف هزینه بسیار کم، کتاب خود را با بالاترین کیفیت به چاپ برسانند و رزومۀ خود را بهبود ببخشند.
1000+

عنوان کتاب

چاپ بیش از 1000 عنوان کتاب به زبان های فارسی، انگلیسی، عربی و کردی

500+

نویسنده

همکاری با بیش از 500 نفر از اساتید، متخصصان، شاعران و نویسندگان

50+

شهرهای ایران

ارسال کتاب به بیش از 50 شهر از سرتاسر ایران و برخی کشورهای خارج از ایران

10+

تجربه

بیش از ده سال تجربه و فعالیت تخصصی در حوزه چاپ و نشر کتاب

انتشارات آذرفر

نشر آذرفر با دارا بودن تیمی مجرب و حرفه ای از ویراستاران، طراحان و فعالان حوزۀ نشر سعی در ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و در عین حال با هزینه ای مناسب دارد.
ما در تلاشیم تا خدماتی با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان به نویسندگان خود ارائه دهیم و همچنین با برگزاری دوره های ادبی متنوع رایگان برای نویسندگان خود سعی داریم تا در راه رشد و توانمندسازی هرچه بیشتر نویسندگان خود قدمی هرچند کوچک برداریم.
هدف ما رضایت شما فرهیختگان گرامی و ترویج فرهنگ نشر و کتابخوانی در جامعه می باشد. به جمع نویسندگان ما بپیوندید و عضوی از خانواده ادبی نشر آذرفر باشید.